Виктор Сафронов

Украинцы , у вас есть очень хорошая народная песня . Как правильно : ,, Ніч яка місячна , зоряна , ясная ,, или ,, Ніч яка місячна , ясная , зоряна ,, ?

Ответы
Лина Соловьева

Ніч яка місячна, зоряна, ясная!
Видно, хоч голки збирай.
Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиночку в гай.

Сядем укупочці тут під калиною –
І над панами я пан!
Глянь, моя рибонько, – срібною хвилею
Стелиться полем туман.

Гай чарівний, ніби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить:
Ген на стрункій та високій осичині
Листя пестливо тремтить.

Небо незміряне всипане зорями,
Що то за Божа краса!
Перлами ясними попід тополями
Грає краплиста роса.

Ти не лякайся, що ніженьки босії
Вмочиш в холодну росу:
Я тебе, вірная, аж до хатиноньки
Сам на руках однесу.

Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,
Тепло – ні вітру, ні хмар...
Я пригорну тебе до свого серденька,
А воно палке, як жар.

Svetlana Efremova

Нiч яка мiсячна, зоряна, ясная. Видно, хоч голки збирай. Вийди, коханая, працею зморена, хоч на хвилиночку в гай. Вийди, коханая, працею зморена, хоч на хвилиночку в гай. Сядемо вкупочцi тут пiд калиною - і над панами я пан! Глянь, моя рибонько,- срiбною хвилею стелеться полем туман. Гай чарiвний, нiби променем всипаний, чи загадався, чи спить. Он на стрункiй та високiй осичинi листя пестливо тремтить. Он на стрункiй та високiй осичинi листя пестливо тремтить. Небо незмiряне, всипане зорями,- що то за Божа краса! Перлами ясними, ген пiд тополями грає краплиста роса. «Скопировано с сайта www.karaoke.ru»

Галина Аракчеева

Hiч яка мiсячна, зоряна, ясная, видно, хоч голки збирай, вийди коханая, працею зморена хоч на хвилиночку в гай...
Хоч на хвилиночку в гай.

Rambo Q

одне те що ти її заспіваєш українською для тебе подвиг, тому співай як тобі зручно, особливо для коханої ) на ніч

Ал
Александр

Нiч яка мiсячна , зоряна , ясная
Видно, хоч голки збирай
Вийди , коханая,
Працею зморена,хоч на хвилиночку в гай....

Виктор Сафронов

Нiч яка мiсячна , ясная , зоряна . Видно, хоч голки збирай Вийди , коханая, Працею зморена,хоч на хвилиночку в гай

Валерия Мамай

Ніч яка місячна, зоряна, ясная,
Видно, хоч голки збирай.
Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиночку в гай!

Наташа Искакова

Ніч яка місячна, ясная, зоряна видно хоч голки збирай, вийди коханая, працею зморена хоч на хвилиноньку в гай!

Roman Kakotkin

мисяц на ниби видать... Балюс ахпер! Вонцес? Инчка? ... выдемо в купоньки вынем .. лупоньки будемо блошок шукать

Степан Шкандрий

Була бы, хлопче, ничь - а мы уж её и ясной, и зоряной, и сексуальной забабахаем!!!)))))))))))

Оксана

видно, хоч голки збирай, вийди, коханая, працею зморена, хоч на хвилиночку в гай)))

Таня Бачуркина

Она после фильма в Бой идут одни старики и для россиян родной стала

Снежана Ставинская

Не хотелось бы Вас расстраивать, но Снежана - эт болгарское имя.

Р.
Райок ....

не понимаю, лучше нашу например-суйем сенi амал барма бiракта....

Алена Макарова

хоть я и не украинка но.. как мне кажется 1 вариант правильней!!!

Woldrews

Ясно хоть зори збырай. А вот что такое збы рай, может избы рай?

Виктор Сафронов

Собирай .

Виктор Сафронов

Видно , хоть иголки собирай .

Woldrews

А чому соби рай, а нэ йому?

Виктор Сафронов

Не соби рай , а собирай .

Владимир Калинин

Я русский и украинский язык хоть уважаю но слабо понимаю.

Владимир

и так и так ее поют по разному но больше первый вариант

Дайлова Надежда Гомель

Нич яка мисячна,зоряна,ясная.Видно хуч голки збирай! 😉

Марина Лем

ой мамцю люблю Гриця ,Гриць на конику вертиться....

Марина Ткаченко

извините, но я в украинском "не в зуб ногой..."!!!