Uzer

Вы сытые, у вас полный холодильник, а вдоль границ бегали голодные хохлы готовы отнять у вас еду. По этому вы упросили путина начать войну под назваием сво?

Ответы
Соня

Да все простіше їм Путін сказав Бу!!! І вони побігли, ...куди побігли? Чого побігли? То для них немає ніякої різниці, сказали б що білоруси , пішли б на білорусів, сказали б казахи пішли б на Казахстан....вони ж не думають, а ще якщо гроші платять чи жигуль дають то мозок взагалі відключається

Таня

Уймись, чекнутое создание