Тони Талгат

Упал лицом в грязь? Встань и убеди всех, что она лечебная! никогда нездовайтесь

Ответы
Алексей Ковалёв

Отличный совет! Несколько раз мне приходилось выкручиваться на сцене из довольно- таки глупых положений именно таким образом.

Светлана Федотова

Согласна!!!!!! И вовсе это не грязь......... Это .... одна дура в меня шоколадом метнула!!!!

Cico Kalandadze

если такой сиьный зачем им доказывать????

Гульгена Хаясова

Верно, хороший совет, спасибо:)

Наталья Маркова

меня мама всегда так учила!

Татьяна Мар

Пррррррравильно!!!!!!!!!!!!!!!

Свами Мари

иди умойся, грамотей!! 😄

Моника Моника

Я дурыс келисемин

Тони Талгат

1911 жылы 14 маусым куны Италияда орын алган.Римнын темыр жол вогзалынан Санетти фирмасы жабдыкталган пойыз жолга шыгады.Онын вагондарында 106 жолаушы бар,саяхаттаудын максат еткендер Италиянын бай-манаптары пойыз тоннельге жакындаган сатте айран - асыр калады.Тоннельдын кыреберысы туманданып кетеды де,ары карай ештене корынбейды.Узындыгы 1 шакырымга созылган тоннельге пойыз кырген сатте .адамдар есынен адаса бастаган ,тек екы жолаушы гана шошынып,дереу жерге секырып улгерген.Ал пойыз ары карай журып кеткен.Бырак тоннельдын екыншы жагынан пойыз шыкпаган.Содан 106 жолаушы мынген пойыз кайда кетты? Канша ыздеседе табылган жок.Жер жуттыма? Жок,коктегы кеныстыкке кетти ме? пойыз журысын сал баяулаткан сатте секырып улгерген тыры калган екы адам ауруга шалдыкты.Есы кыргенде (кыресылы-шыгасалы) жагдайы жеткен екы жолаушы тергеушылер мен окиганы зерттеушылерге ештене айтып бере алмаган.Тек мурынга быр улы суйыктыктын иысы келгенын гана айтип берген.Кейын тоннелды канша тексерседе,дерек табылмаган.Акыры ештене таппаган сон Италия билыгы тоннельды екы жагынан таспен коршап битеп тастаган.Жумбак тоннелге кейын согыс кезында бомба тусып жойылган. http://www.toni.48e.ru www.kzkg.ulty.rutoni--777@mail.rutonitalgat@gmail.comwhatsap:87783930911Bk: Айдарбеков талгат

Вид С Эйфелевой Башни На Душанбе

Не сдадимся))

Ле
Лета

не сдомся,ок

Шепот

😄

Ле
Лета

😛

Шепот

вроде не пищали пока 😄

Ле
Лета

пищу

Княгиня Ольга****

да