Аксель Билецкий

Всі ми знаємо, що по правилам етикету, хлопці мають пропускати дівчат якщо ті входять чи виходять з приміщення. А якщо така ситуація: ти в кафе, де тільки один туалет, зайшов ти туди, зробив свою справу, виходиш, а в нього якраз хоче зайти дівчина... хто кого має пропустити?)))

Ответы
Юлия Коваленко

Так дівчинка від несподіванки сама від дверей відскочить ... Тільки виходь скоріше! ☺️

Л.
Лариса .........

а там что М Ж в одном?

Аксель Билецкий

Ето маленькое кафе на пляже, один

Л.
Лариса .........

тогда по желанию)))