Az
Azan.kz

Қазақ тілі қандай тіл?

Ответы
Татьяна Бердникова

Ал, құрметті тыңдармандар, «Дұрыс сөйлейік!» атты қазақтың ауызша сөз мәдениеті аудиобағдарламалары циклін бастаймыз. Бүгін біздің сауалдарымызға жауап беретін Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Тіл білім институты директорының орынбасары, филология ғылымдарының кандидаты Фазылжанова Анар Мұратқызы.

- Анар ханым, енді алғашқы сауалымыз, қазіргі таңда жастарымыз ағылшын тілін жетік меңгеруге құмартып жүр. Әлемдік тіл деп те айтады. Соған салыстырмалы түрде қарағанда, қазақ тілі енді тасада қала бастағандай. Қазақ тілін терең меңгеретін азаматтар саны, қатары азайып бара жатыр. Қазақ тілінің ерекшелігін, оның артықшылықтарын, жалпы мүмкіндіктері туралы айтып берсеңіз.

Бу
Бумеренг

Мен, кзыл ордагя(БАЙКАНЫР) армагя болдым, яхши тили ,-Қазақ тілі КАЗАХ ОДОМЛАР МЕН ЯХШИ КЕРАМАН👍👍👍👍👍🤚

Гаухар Айтимова

Қазақ тілі-біздің ана тіліміз. Қазақ тілі-мемлекеттік тіл. Əрқашан бірінші орында тұру керек.

La Testa

Що ти сказав, брате? Я не можу зрозуміти, що ти зараз ляпнув!!

!!! Жанна !!!

Оте Жаксы тиль ) извиняюсь нет каз шрифта 👍🙏🏻

Улугбек

Безненг телгэ бик охшаган тел икэн, Azan.kz... Англашыла!!!

Му
Мурзо4Ka

Кто нибудь...переведите мне это, а то вдруг посылают))

Az
Azan.kz

Казахский язык какой ( чей) язык?

Му
Мурзо4Ka

Казахского народа))

Az
Azan.kz

Нет

Бандеровка 🇰🇿💓🇺🇦

К чему такой вопрос на этом сайте? И этот ник тоже.

Врагов Не Осталось

тащемта казахский, но по сути тюркский.

Дмитрий Каракозиди

Относится к тюрской языковой группе.

Бэла

Отличный язык,на нём поёт Димаш

Deadушко Ахрип (Опосля Раку)

Озинин нагыз тилин!Казак тилин

Станислава Яворская

што за дурны пытанне👺

Az
Azan.kz

Не любишь нерусских да?

Станислава Яворская

и не руских не люблю и руских тоже 😡

Az
Azan.kz

Но мы все люди же

Станислава Яворская

до свиданя я такие темы не люблю..не лезь...😡

Az
Azan.kz

Хорошо

Гульжан Максутова

Кыргыз тили кандай тил анда?

Az
Azan.kz

🙈

Сепфора

Казак тiлi - казахский тiл?

Az
Azan.kz

😠

Сепфора

Что не так?😂

Андрей Халфин

Тюркская группа, кажеися

Niherasebeblia

иш хазак хирбен ба сак.

Ирина

Бала . у тебя кыз есть ?

Сандугаш Ажманова

Қазақ халқының тілі

Az
Azan.kz

👍

Ол
Оля

наш родной))

Az
Azan.kz

🤗🤗как ты Оля?

Ол
Оля

замечательно!!!

Az
Azan.kz

🤗🤗