Виктория Пономаренко

Навести всі можливі ізомери алкену емпіричної формули С5Н10,запропонувати назви цих ізомерів?Для одного з ізомерів,який містить третинний атом карбону,навести реакції гідрохлорування і гідратації,пояснити механізм однієї з них.

Ответы
Аксель Билецкий

Поняття гіппопотомомонстросесквіппедаліофобія - нав'язливий страх довгих слів.

Слуга Государев

вроде химия как то странно написана