Аксель Билецкий

поїхали ми на Різдв*яні свята на село до родичів. стіл під наїдками вгинається,все як має бути. сідаємо до вечері.і тут до столу підбігає мій племінник, викарабкується на крісло, бере вилку в руки. мама його питає:
_ну що, Олежику, що ти будеш їсти?
малий глянув на голубці, холодці, пироги, крученики і втупившись в тарілку вперто сказав:
-бульбу!

Ответы
Галина Золотарева

МОЛОДЕЦ! Картошечка с молочком-куда уж лучше!