Ольга Бурденкова

задачка по паскалю, помогите пожалуста буду очень благодарен ^_^

Знайти вусі менші n прості числа, використовуючи решето Ератосфену. Решетом Ератосфену називають наступний спосіб. Випишемо підряд усі цілі числа від 2 до n. Перше просте число 2. Підкреслимо його, а усі великі числа, кратні 2, закреслимо. Перше з чисел, що залишилися, 3. Підкреслимо його як просте, а усі великі числа, кратні, 3, закреслимо. Перше число з тихий, що залишилися тепер 5, оскільки 4 вже закреслено. Підкреслимо його як просте, а усі великі числа, кратні 5 закреслимо і так далі,: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, . Початкову послідовність чисел організувати у вигляді однонапрямленого списку. Видалення робити усередині цього списку, не використовуючи додаткові списки.

Юлия Слышкова

Было бы еще что-нить понятно - было бы вообще замечательно.