Екатерина Аксёнова

Пожалуйста, помогите перевести на английский! Всего одна строчка!

Золотые Билеты на фестиваль Максидром в России, в Москве закончились, я не успела купить. Есть ли возможность, что билеты еще будут разыгрываться Мне бы очень хотелось пообщаться с вашей группой!

Пожалуйста, не переводите через Google или Translate.ru!!!!Мне нужен качественный перевод!

Алина Козуляк

Golden Tickets for the festival Maxidrome in Russia, in Moscow was over, I did not have time to buy. Is it possible that the tickets will be drawn more I would like to talk with your group!

Vlintin

Golden Tickets for the festival Maxidrome in Russia, in Moscow was over, I did not have time to buy. Is it possible that the tickets will be drawn more I would like to talk with your group!