Михаил Чухнин

Помогите английский!

Portfolio: Write a short article about your country.
Write: name; location; capital city ; places a tourist can visit

Use the text in Ex. 3 as a model (30 -50 words)

Рено Капелюшкин

Портфель: Пишут короткую статью о вашей стране.
Напишите: имя; расположение; главный город ; размещает туриста может посетить
Пользуйтесь текстом в Ex. 3 как модель (30 -50 слов) .

Виктория Сорокина

Зашел, увидел, посмеялся, ушел. Ты хоть сама упражнение читала?

Роман Поздняков

Портфолио: написать небольшую статью о вашей стране.
Запись: имя, местонахождение; столица, ставит турист может посетить

Использование текста в Упражнение. 3 в качестве модели (30 -50 слов)

Олег Павловский

Портфолио: написать небольшую статью о вашей стране.
Запись: имя, местонахождение; столице, ставит турист может посетить

Использование текста в упражнении 3 в качестве модели (30 -50 слов)

Серёга Терехов

использование текста в упражнение 3 в качестве модели (30_50 слов

Катя Воронцова

In our country's birthday celebrate a very fun and funny. In honor of the birthday bake a huge birthday cake. A beautiful house is decorated with balloons.
If the birthday of the child, the parents decorate the cake candles, which are for a belief in the make a wish.This festival is celebrated only with friends and family to you people, this holiday each person individually. And everyone this holiday, just one time in a year ..

Р.
Рафаэль .

Портфель: Пишут короткую статью о вашей стране.
Напишите: имя; расположение; главный город ; размещает туриста может посетить
Пользуйтесь текстом в Ex. 3 как модель (30 -50 слов) .

Надежда

Мда... вы вообще думаете сами?

Diana Sidali

I live in the country, and we decided to fry a shish kebab, we are dressed in light jackets and thin pants. I have a hat on my head . Every spring we toast shish kebab. Now wonderful weather! But we are not only with Dad, but with my brother and mother. It's such a wonderful spring!