Артур Теблойты

Здравствуйте! помогите, пожалуйста, решить задачу по математике на каз. яз. 4й класс. спасибо)

шеберханада әрқайсысына бірдей мата жұмсай отырып, шалбар және ерлер көйлегін тікті. 8 шалбар және 5 ерлер көйлегі тігілді. Егер 5көйлекке қарағанда 8 шалбарға 6 м мата артық жұмсалған болса, онда шалбарлар мен көйлектерге жеке-жеке неше метр мата жұмсалған?

Сергей Данченко

а перевод на русский есть?

Ta
Talant

Переведи на русский хотя бы...