Наталия Губанова

Посоветуйте песни типа System Of A Down-Lonely Day, Green Day-Guns, Radical Face-Welcome Home. Хочется чего-то сокойного

Баxa

The Beatles, Ramones, Red Hot Chili Peppers:)

Nickelback - When We Stand Together,How You Remind Me, Far Away, Lullaby, If Today Was Your Last Day,Savin' Me
If Everyone Cared, Hero,Never Gonna Be Alone,Someday, Trying Not To Love You, Gotta Be Somebody...

Oasis – Stop Crying Your Heart Out, Wonderwall,Whatever...

John 5(отсутствуют слова, но музыка очень спокойная, умиротворяющая)

Take That - Patience,The Flood, When We Were Young.

The Bee Gees,Lodger:)

Placebo - Meds

и тэдэ и тэпэ 🙂

Ольга Осютина

Green day-Boulevard of broken dreams.

Сергей Алексеенцев

Rise Against - Roadside
Вообще я дофига таких песен знаю, но лень писать...