Нина Лукьянова

как перевести на английский эти слова? внутри

ты далеко не красива, русские девушки красивее тебя, и как на тебе парень помолвлен, он либо в очках либо слепой, короче смотри на себя в зеркало побольше! переведите прошу?

Анастасия Давыдова

you're far from beautiful Russian girls pretty as you, and as for the guy you engaged, he or in glasses or blind, in short look at yourself in the mirror more!

Владимир Богданович

you're not pretty Russian girls are prettier than you, and how you guy engaged either in glasses or blind, look at yourself in the mirror more! translate please?

Светлана

I'm an idiot and a pederast, excuse me for being rude

Лариса Коршунова

Перевод: you're far from beautiful Russian girls pretty as you, and as for the guy you engaged, he or in glasses or blind, in short look at yourself in the mirror more!

Константин Загаров

Ты на этот сайте заполни своё предложение и тебе переведут! И запомни этот сайт в закладках будешь пользоваться!! !
[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]