Елена К

допоможіть мені будь ласка скласти розповідь зі словами

Слова: колядка, коляда, колядник, щедрівка, засівальник, щедрувати, святий вечір, різдво, колядувати, приносити святу ветерю.

Liuda Kirkova

Гарне свято Різдво! Зазвичай у українців склалася традиція на Святий вечір ( Ніч перед Різдвом) приносити Святу Вечерю своїм близьким та родичам. У більш давні часи діти ходили по хатах у Святий Вечір співали щедрівки, колядки господарі милувались співом і пригощали дітей баранцями бубликами і цукерками. Такий вечір ще називають колядою. З 13 січня на 14 січня хлопці та чоловіки ходять по хатах засівати. Засівальники засівають пшиницею або крупою.