Анна Милова

найти татарскую песню по словам из припева хэр огачнын уз жимеше, хэр гольнен уз чэчэге

Олег Румянцев

сибляшаше сибляшашем орала алкаш булган ингина

Евгений Давыденков-Калинин

чишмә тавышы төрле лә, чишмә агышы серле.. чишмәләремнең сулары.... подскажите, пожалуйста, кто поет эту песню и как называется

Лариса Феофилова

УРАМНАРДАН КЕМНЭР КИЛЭ ГАРМУННАР УЙНАП, ТОНГЕ ТЫНЛЫК ТАНЫШ ТАВЫШ ТУЙМАЕМ ТЫНЛАП

Елена Зимина

юкаларга карап мин елаймын

Andrey Bezugliy

без бит авыл егетлэре, арыслан кебеклэре

Михаил Gienko

йорэклер генэ картаймай

Елена Чанкселиани

соксан сокламасында киеннар уза икан ишег итып яшасанда гумерлар уза икан