Алексей Коленков

Помогите с украинским пожалуйста.

Віберите из скобок нужное слово.
1. Галя (завершувала, закінчувала) технічний університет.
2. (Діставши, здобувши, одержавши) престижну спеціальність, юнак () одружитися.
3. Історія набула несподіваного (оберту, повороту, розвороту) .
4. Він (думав, кумекав, мислив, гадав, розмірковував) над тим, чи (вірно, правильно, раціонально) вчинив.
5. Секретарка (дала слово, пообіцяла, послала месидж, гарантувала, запевнила, дала гарантію, поклялася) , що директор обов'язково мене прийме.
6. Хвилин за п'ять (повідомили, сповістили, поінформували, довели до відома, дали знати, натякнули) , що рейс затримується.

Светька Матвеева

1. Галя закінчувала технічний університет.
2. Здобувши престижну спеціальність, юнак вирішив одружитися.
3. Історія набула несподіваного оберту.
4. Він розмірковував над тим, чи вірно вчинив.
5. Секретарка запевнила, що директор обов'язково мене прийме.
6. Хвилин за п'ять повідомили, що рейс затримується.