Олег Урилов

відгадайте загадку...

Зустрілися якось два пастухи, Іван і Степан. От Іван і каже Степанові: «Віддай-но мені одну вівцю, дивись, у мене тоді буде рівно вдвічі більше овець, ніж у тебе! » А Степан йому і відповідає: «Ні! Краще ти віддай мені одну зі своїх овець, тоді їх у нас буде порівну! »
То скільки ж овець було в кожного з них?
Довго думала я над відповіддю, але так і не надумала нічого. Може хтось знає відповідь...

НЕ
Надя Ефимова

У чабана Ивана было 5 баранов, а у Степана 7 овечек.