Татьяна Бульская

Українці, який український оперний співак вам більше подобається...

Прокиньтесь українці.

Мені подобається Богдан Ступка, але він актор.

Никнейм, бтобі не подобається Гришко, а мены вын подобаэться.

Нікнейн, тобі не подобається Гришко, а мені він подобається.

Ирина Хазова

Це дуже добре, що тобi подобається Богдан Ступка.

Светлана Селиванова

Анатолій Соловьяненко, Іван Козловський, Володимир Гришко та інші оперні співаки.

Anton Gordienko

Знаю тільки Володимира Гришко, але він мені не подобається)))

Елена Мяушкина

Володимир Гришко.