Александра Сидорова

Правда ли, что КамАЗ для ЛАЗов бракованные двигатели поставлял?

Где-то в Инете прочел такую информацию. Будто при производстве автобусов ЛАЗ 4202 на завод поставлялись бракованные дизеля "КамАЗ-740". Неужели это правда?

Роман Дубец

А украинцы татарам сало-тухляк в отместку.

Елена Иванова

Специально для хохлов.
Щоправда, і цю модель спіткали технічні проблеми — найбільш проблемною була механічна висока підвіска, що швидко розхитувалася, також ненадійними були зовнішні габаритні вогні, бампер. Також частими були поламки показникових приладів, склоочисників. З такими недоліками ЛАЗ 4202 розвалювався за кілька місяців; а термін їхньої служби усередньому становив лише 3-4 роки.