Alexandr Biryukov

Чому тканини внутрішнього середовища організму містять велику кількість міжклітинної речовини

почему ткани внутренней среды организма содержат большое кол-во межклеточного вещ-ва

Ольга Ионова

Тому що міжкліт. речовина - це середовище їх існування. Саме з неї клітина бере все необхідне для життя. Між клітиною і міжкл. речов. відбувається обмін речовин.