Владимир Сабуняк

Помогите ответить красиво на вопрос...

Який вплив надала діяльність людства на рослинний тваринний світ, на грунт, річки, озера та атмосферу?

Та на русском помогите, я там перевиду

Tatyana M

На украинском вообще красиво никак не ответишь.

Александра

Что за блядский вопрос?

На
Наталья

Сначала бы на русский перевести, а мы бы тут уж ответили бы.

Анастасия Камакина

Антропогенна діяльність (тобто діяльність людей) - один із найважливіших чинників впливу на біосферу. Сьогодні немає такого потужного фактору, який міг би зрівнятися з нею. Людина, по суті, пересотворила Землю, але зробила це у гірший бік. Ось основні наслідки впливу людей на довкілля: зменшення біорізноманітності (або повне винищення багатьох біологічних видів) , засолення грунтів, забруднення повітря через техногенну діяльність (фарбрики, заводи тощо) , засмічення водних джерел хімікатами, звичайнісіньким сміттям тощо. Усе це сьогодні набуло характеру глобальних екологічних проблем.