Ольга Фролова

ребят кто знает англ .яз? переведите пож-та с русского на англ. яз=)

у него славная жена и двое маленьких сыновей. мой любимый предмет химия. а также я люблю слушать музыку

Сергей Степанов

he has a nice wife and two little sons. my favorite subject is chemistry. and I also like to listen to music

Ирина Тихонова

Нe has a nice wife and two small sons. My favorite subject is chemistry. I also like to listen to music.

Та
Тамара

He had a nice wife and two young sons.

Garik

He has wife( как славная я не знаю) and two little suns. my favorite subject is chemistry.аnd as I like to listen to music
по моему так

Уля Исмаилова

it has a nice wife and two small sons. my favourite subject chemistry. and also I like to listen to music

Сашенька

he've got a pretty wife and two little sons,my favorit schoolsubject is chimiыекн also i like to music listen
er hat tolle frau und zwei kleine kinder beide sind sohnen.mein lieblingsfach ist chimie und noch ich liebe musik horen на еще на немецком

Саша

he has a nice wife and two small synovey.moy favorite subject is chemistry. and I also like to listen to music