Светлана Грибкова

химиия. У якій сполуці масова частка Купруму більша: CuO чи Cu2O. відповідь треба доповнити розрахунками

Екатерина Фадеева

Ох великий украинский язык.. . Суть вопроса понял только приблизительно - в Cu2O меди больше так как по сравнению с CuO в ней на один атом кислорода приходится 2 меди...

Оксана Фоминова

Оксид міді (І) Cu2O має більшу частку міді, бо в ньому міді 2 атоми проти 1 атому в іншому оксиді. Розрахунки же багато вмінь не потребують. Та навіть не розраховуючи, невже так складно знайти правильну відповідь?