Ар
Артём

завдання по економика пидприемства

розрахувати мiсячну заробiтну плату майстра машинобудiвного пiдприемства - мiсячний посадовий оклад1326грн, якщо пiдприемство та цех виконали план за всiма показниками -премия 45%. З 22 -х рабочих днiв за графiком майстер вiдпрацював 19 днiв -3 днi вiн хворiв, але у святковий день 7 сiчня брав участь у лiквiдацii аварii без надання додаткового вихiдного дня .Стаж майстра 4 роки.

Екатерина Старикова

расчитываешь за факт. отраб. время 1326:22х19=1145-18
Премия-1145-18х0.45%=515-33
затем считаешь по б-л за 3 дня. берешь з-плату за 2 года 2011 и 2012 г и делишь на 730 и умножаешь на 3 дн и на 50% по стажу. (но это в России, у вас на Украине не знаю как) и не могла перевести что такое без надання додаткова выходного дня.