Дм
Дмитрий

Завдання по політ економії

Якщо власник буде сам господарювати га обєкті,що йому належить, йому ні з ким не прийдеться ділитися доходами, отриманими в ході реалізації його власновсті, і це йому вигідно. Однак на практиці обєкт власності найчастіше відчужується від власника і права користування їм передаються іншому субєктові.ЧОМУ?

Ангелина Садова

Пишите к себе на Украину или сюда на русском. Это русский сайт