Lex Dark

Як можна пояснити вислів "статевозріла людина","суспільносріла людина"?

Эдуард Петров

статево зріли це людина яке може мати нащетків тобто та у якої запущений репродуктивній процей
суспільно зріла та яка може легко міняти колектив і яка вільно спілкуется та чудово почувается у бодь якому колі оточуєчих. вона знаеє як себе вести в людних місцях