Светлана Климова

Яку людину можна назвати доброю

Шахин Мамедов

Душевную людину.

Елена Куликова

та которая пьёт горилку и хавает сало. А все остальные: москали и кацапы

Юлия

того, кто бережет другого от своего горя, а радостью с другим делится

Ринат Нурбаев

Мабудь ту, шо николы нэ насэрэ тоби зараз на голову. Вразумила гарна дивчина? Аминчик, ты чула як москали кажуть на пыво? Ни, як? Пиво.. . -поубывав усих кацапивь к грецям! Алэ я нэ гарний хлопэць? Крашэ мэнэ, мабуть и нэ кого нэма! Хорошего настроения.

Ку
Кундыз

настя сашуня хоче отруїти антона скажи як