Анюта Саяпина

Дитині рік. Знижений гемоглобін, анемія.

Як можна підняти гемоглобін, і які продукти чи лікарство можна давати при анемії,щоб її вилікувати?

Виктория Дайнеко

Соболезную - медицина бессильна.
И в следующий раз - пишите по-русски.

Ла
Лада

Ну, що ж ви, немов якийсь кацап, запитуєте в інтернет-профанів, замість того, щоб звернутися до педіатра? !
Не можна бавитись здоров'ям дитинчатка. І тим більш, не можна зважати на відповіді тут, бо існує декілька різновидів анемій, лікуються всі вони по-різному.