Александр Гринвальд

Как читается на русском Sebi? И какой никнейм, по вашему лучше: Sabi или Sebi ? ?

Ольга Смирнова

читается себи. а саби лучше.

Ксения Валерьевна

Саби себи или Себи саби

As
Asemoka

1. Sebi

The greatest Woman looking Man Evar. Srsly. That nigga owns.
Holy Shit! Is that Sebi?! Someone go and suck his dick now!

2. Sebi

A bitch of a guy who will make you fall in love then screw you over.
Sebi makes you think he loves you and you're hoping he'll ask you out and suddenly he turns into the world's biggest douche and won't even talk to you anymore.

3. sabi

An ugly chick
Jim: OMG look at that sabi
Steve: She is so ugly