Prinzkosmos1 Astra

День добрий посмотрите пожалуйста моё резюме! Может что-то исправить нужно! Может что-то не то написал!

Marital Status: married
OBJECTIVEObtain employment in general labourer at meat processing plant in Red Deer city. I Will happy own my new experience. I dream live in Canada and work in that country, work in meat plant and thrive in this. I saw Red Deer in google, it's perfect city for me and my family. I have hope to get this job.
WORK
EXPERIENCE
February 2011-technicist
Till nowNikos
Duties: cleaning, preparation, handling, loading, craft work

December 2008-Mounter climber
February 2010Telecom Bud Ingeneering
Duties: raising and lowering of equipments, installation of masts
with stretching rope, preparation of trenches for foundations, pouring concrete foundations, repainting the masts, heavy duty on jobs.

EDUCATIONNational Mining University
2006-2008Full-time education in the specialty Telecommunications.
National Aerospace University. N.E. Zhukovsky "Kharkov Aviation Institute".
2008-2011Diploma bakalavra in the specialty telecommunications.
2011-June 2013A student of the 6th year, absentia department!
I will have diplom specialist in the specialty telecommunications.

Роман Руднев

Увлеченья, навыки, требования по зп

Сергей Демьянов

ты чё, неграмотный что-ли, по русски напиши)

David

Похоже на гугл-перевод.
Напишите по-русски, обратитесь в местное бюро переводов, Вам грамотно переведут.