Маша Лапочка

надо составить4предложения про свое хобби на английском языке 5кл.

Евгений Зарубин

Hello my name's (Здесь имя на английском) . I'm (возраст) . My hobbie is (play computer games, play football, sweeming, skiing(выберите)) . Every day или every (monday, tuesday, wendesday, thursday, friday, saturday, sunday), I go to ...with my friends and there we are ...I love my hobbie.