Роман Феденко

Кому принадлежат эти высказывания?

"Мистецтво ока, що бачить світ і за допомогою апарата фіксуе людське життя в його соціальних відносинах"
"мистецтво крізь яке можна пройти "
"його творець пише не те що бачить, а те що бачать інші"
"найпоєтичніше, наймогутніше, найживіше з усіх мистецтв"
"така кафедра, з якої можно сказати світу багато доброго"

Ирина Гришина

«Кіно — мистецтво ока, що бачить світ і за допомогою апарата фіксує людське життя в його соціальних відносинах" (Олександр Петрович Довженко )

архітектура — мистецтво, крізь яке можна пройти (Ден Рає )

живопись — занятие для слепцов. Художник рисует не то, что видит, а то, что чувствует- (Пабло Пикассо) )

Музика — найпоетичніше, наймогутніше, найживіше з усіх мистецтв (Гектор Берліоз)

Театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу багато доброго. (Микола Гоголь)

Валерия Рыбка

В Гугле забанили?

1. Олександр Довженко
2. Ден Рає
3. -
4. Гектор Берліоз
5. Микола Гоголь