Оксана Дедова

помагите придумать. 3 речення з прямою мовою на тему Краевид за вікном

Оксана Гусева

попробую помагить:)) ) за ошибки прошу не бить...:)) )
===========================================
Я сиджу перед вікном, дивлюсь на блакитне небо і думку гадаю: "Чому я не сокіл? "Дивлюсь на дерево без гілок та далі мріячи питаю: "...Чому не літаю? "
З мого вікна, окрім дерева старого та неба, не завжди блакитного, сонячного, не видко нічого... я вас питаю: "Чого-ж ми так живемо? "