Артём Лапковский

Допоможіть з українською мовою ))

Відредагувати словосполучення поступив на роботу, поступити у продаж, поступив у вищий навчальний заклад, поступив справедливо, поступили заявки !??

Ма
Мария

влаштувався на роботу, надійшли в продаж, вступив до вищого навчального закладу, вчинив справледливо, надійшли пропзиції

Елена Пчелина

Пішов на роботу, надійшли у продаж, вступив у навчальний заклад, вчинив справедливо, надійшли заявки. Здається що так.