Алексей Целитель

киньте пожалуйста 2 "Вислови про українську мову"

Фаррух Юлдашев

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її вічно живу і нову

і мову її солов'їну.

В. Сосюра

◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

В землі віки лежала мова

І врешті вибилась на світ.

О мово, ночі колискова!

Прийми мій радісний привіт.

О. Олесь

◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

Відчуваю й усвідомлюю, яка це красива й легка мова. І. Репін

◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

Дивуєшся дорогоцінності мови нашої: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як самі перла. М. Гоголь

◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

Українці — стародавній народ, а мова їхня багатша і всеосяжніша, ніж персидська, китайська, монгольська і всілякі інші. Е. Челебі

◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

Хай живе велика російська мова, але хай живе і солодко-співуча, ні з чим не зрівняна українська мова. В. Солоухін