Елена Нестерова

Діагональ ромба утворює з однією зі сторін кут, що дорівнює 54 градуса. Знайти менший кут ромба. Допоможіть)))

Ап
Апроо

В-дь: 72
За властивістю, діагональ ділить кут, з якого виходить, навпіл. Тому 54 градуси - половина кута однієї із вершин ромба. Звідси 108 градусів - цілий кут(але ж він не є найменшим)
Наступним кроком (180-108=72) розглядаєш внутрішньо односторонні кути - сума яких=180гр (утворені паралельними прямими і січною)