Светлана Макарова

Помогите, пожалуйста, поставить глаголы в нужную форму в предложении (английский) . Заранее больше спасибо!!!

If you (to handle) 5 trucks a week, we (to sign) a service contract.

Вар Хай

If you handle 5 trucks a week, we'll sign a service contract.

Дмитрий Евгеньевич

If you handled 5 trucks a week, we would sign a service contact.