Любовь Гробман

все все покинуть до тебе полинуть аналіз стиха

Антон Крутов

в интернете можно найти

Алексей Рудик

«Все, все покинуть до тебе полинуть» аналіз вірша Тема «Все, все покинуть до тебе полинуть»: розповідь про ліричну героїню (авторку), яка прагне полинути до свого коханого, але який хворий, «зламаний цвіте». Вірш автобіографічний. Ідея «Все, все покинуть до тебе полинуть» — показати красу почуттів кохання, готовність закоханих пройти крізь будь-які труднощі. Вірш «Все, все покинуть до тебе полинуть» виявляє готовність ліричної героїні не просто розділити життєвий фатум коханого, а її прагнення викликати на двобій „злую мару, що тебе забирає”, відчайдушний порив – „взять тебе в бою чи вмерти з тобою”.
Джерело: http://dovidka.biz.ua/vse-vse-pokinut-do-tebe-polinut-analiz-virsha/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua