Геннадий Терёшин

Українські громадяни працюють на приватних підприємствах за кордоном.

Поясніть, як це позначається на ВВП та ВНП України. Для якої країни це вигідно та за якими умовами?

Оксана Исаева

ВЫгодно для той страны на которую они работают, подымают ее экономику.

Ан
Анюта

Another crazy. And you would have gone to the English site with its language