Гу
Гузель

Чи варто створювати україномовний фан сайт Руйнівників міфів?

Георгий Анисимов

Merhaba!
Muhtemelen bir tahmin olduğunu, katılımcıların büyük çoğunluğu Proje Cevaplar - closing (de dahil olmak üzere dünyanın diğer ülkeleri) ve bu nedenle onlar bilmiyorlar ukrayna dili. Şey, ukrayna dili öğrenmek sadece Ukrayna ve hiçbir yerde diğer ülkelerde çalışma yoktur. Bu nedenle yazdım ne de türkçe bir Proje okunurken - bu utanmaz milliyetçi provokasyon ve Sen çirkin!
Bu nedenle açıktır ki yoksa ne ayıp, ne de vicdan.
Çık buradan itibaren Uluslararası rusça Proje!
Açlık ve pislik Bir milliyetçi.
Güle güle git

Ru
Ruslan

Тебе решать

Алена

Ответы. ru (Вот это самое RU о чём-нибудь говорит? Или похер, мы в окопе)

Ирина Солошенко

Файно, буде, файно. Працюй на користь людям.