Татьяна Левина

Какой результат у сражений?

I suppose I might also consider them mercenaries being paid in spiritual coin. What difference did it make whether they fought for money or for a belief? I was capable of supplying either one when I needed troops.
А может, мне следовало смотреть на них как на наемников, которые получают плату в виде духовных ценностей. Одни сражаются за деньги, другие - за веру, а результат один. Я готов был заплатить и тем и
другим.

Just-Do It

..заебись...

Ахад Ибрагимов

Анфиса, вы принимать слишком сильный вещества. Ваша бросать принимать эта. Иначе - кердык.

Ответ: U see, to appreciate and not in each battle there is a winner. You have delivered dependence of an outcome of battle on a way of payment? I consider it incorrect.

Максим

Попытка оправдания-кровью.