Анатолий Быков

подскажите что за песня, в припеве: abebe abebe oh abebe

Че
Чеэто

Britney Spears - Oh babe babe, how was I supposed to know...
Oh babe babe, the reason I breathe is you boy you've got me blinded oh pretty babe, there's nothin that I wouldn't do that's not the way I planned it Show me how you want it to be tell me babe cuz I need to know now what we've got.
teksty-pesenok.ru›…pesni-oh-babe-babe-how…oh-babe…
Led Zeppelin - Babe I*m Gonna Leave You: текст песни, слушать онлайн
I can hear it calling me the way it used to do, I can hear it calling me back home. Babe, oh, babe, I*m gonna leave you.
test.sunsongs.ru›music/4823/Led-Zeppelin…Babe…You
Britney spears-Oh babe babe how was i supposed to know that somethin wasn
Прежде чем скачать музыку Britney spears-Oh babe babe how was i supposed to know that somethin wasn t right here oh babe,
mp3lazer.ru›mp3lazer_load.php?…music_download…Oh…
Babe Babe скачать песню
kibergrad.com›Babe

Александр

А музыка такая: "Пам-па-па Там-па-па Пум-па-па"?