Юлия Комогорцева

Помогите решить 2 задачи по Экологии, срочно!

1.В аудиторії 10 лампочок по 100 Вт кожна. Якщо вони горітимуть марно 1 годину, то буде втрачено 1 кВт/год електроенергії. У нашому місті понад 420 аудиторій. Чому дорівнюватимуть втрати електроенергії в межах міста?

2.В аудиторії 9 лампочок по 100 Вт кожна. Якщо вони марно горітимуть 1 годину, то буде втрачено 0,9 кВ/год. електроенергії. В нашому ВУЗі понад 100 аудиторій. Чому дорівнюватимуть втрати електроенергії за 2 години непродуктивної роботи лампочок? Скільки додатково грошей потрібно заплатити, якщо 1 кВ/год. коштує 14,4 коп. ?

Заранее спасибо.

Джамиля Сотавова

Напиши по русски!! !

Виктор Пришутов

В аудиторії 10 лампочок по 100 Вт кожна. Якщо вони горітимуть марно 1 годину, то буде втрачено 1 кВт/год електроенергії. У нашому місті понад 420 аудиторій. Чому дорівнюватимуть втрати електроенергії в межах міста?