Сандра Олефинова

Жуляны - жд вокзал. Как добраться?

Прилетаю в Жуляны около 23.00. Как можно добраться до жд вокзала? Общественный транспорт еще ходит?

Максим Траченко

ну в 23-00 не так и поздно
КП МА "Київ" (Жуляни) знаходиться на відстані 8 км від центру Києва. Дістатися до аеропорту досить зручно та легко. Неподалік від аеропорту знаходиться залізнична станція "Київ-Волинський", що дає змогу швидко дістатися до КП МА "Київ" з протилежного кінця міста або з пригороду. Також зручним є розміщення аеропорту в 1,5 км від кільцевої дороги.

Міський транспорт:

Аеропорт - Залізничний вокзал (тролейбус №9)
Аеропорт - метро "Шулявська", завод "Більшовик", район "Оболонь" (тролейбус №22, маршрутне таксі №213).