Светлана

Як повисити продажи в в буфеті в мед заклад (не стаціонар) ??

"лікарня -жіноча консультація"щоб було краще там продавати, підскажіть будьласка???

А який би там краще асортимент розмістити щоб продававалося ??

Елизавета Боня

Продумывайте ассортимент. Хотя, если там небольшая проходимость, ничего вам не поможет.

Договаривайтесь с врачами, чтобы увеличивали размерность очереди....)))