Алишер Носиров

помогите с налогами!!! пожалуйста)

Підприємство придбало товари на суму 6400 грн. у т. ч. ПДВ та отримало від продавця податкову накладну.
У ціні товару вже “сидить” податковий кредит (вхідний ПДВ) . Ця сума вказана у податковій накладній. Підприємство формує свою ціну товару для подальшої реалізації. Для цього воно робить націнку на товар. Припустимо, націнка складає 800 грн.
Визначити ціну реалізації, податкове зобов’язання, податковий кредит, а також податок на додану вартість для сплати до бюджету.

Кр
Кроль

Я нехрена не понял, тут русский сайт. напишите по-русски