Ma
Marian

Ну скажите че делать с этой ошибкой на вебмани!? уже весь день парюсь: (

type of WebMoney.Check with phone number 79279236558 differs from type of merchant`s WM-Purse, return back to merchant and choose another purse type (for example - you use WMR check and try to pay to WMZ purse). Merchant`s puse type - WMZ, so type of your WebMoney.Check - WMR
Registration in the Webmoney found by indicated phone!

Ввожу все правильно, телефон и код, раньше уже заказывал товары, а сейчас на вебмани ошибка: (((((((((((

Оленька Москва

В службу поддержки WebMoney написать не пробовали?
support.wmtransfer.com