Анна Киселева

Пожайлуста помогите решить задачи...!

1)Обчислити силу тяжіння, що діє на супутник масою 500 кг на висоті 3200 км над Землею.
2)Балон місткістю 2 л заповнений киснем при 17 ˚ С і тиску 12 МПа. Яка кількість газу міститься в балоні?
3)Яка напруженість магнітного поля в повітрі на відстані 50 см від прямолінійного провідника зі струмом 125,6 А?
4)Визначити індуктивність котушки довжиною 20 см, діаметром 3 см, якщо вона має 500 витків. Проникність матеріалу осердя 120.
5)Яка електрична ємність плоского слюдяного конденсатора, у якого відстань між пластинами діаметром 20 см становить 3,14 мм?

Dato Vilja

Пффф тогда почему не на англ ?

Denis

давай на арабском