Евгений

Синтаксичний розбір речення (Синтаксический розбор предложения)

Мені подобається осінь тому, що вона щира і збагачує своїм урожаєм.

Осінь порівнюють, як дівчину, що тримає у руках кошик з овочами, фруктами, і роздає їх усім людям .

Кажуть, що осінь золота, через свої листя які застеляють усю землю.

Ось чому я люблю цю пору року.

Помогите плиз :))))

Инна Зудина

Не могу сказать, что я на 100% уверена в правильности, но тем не менее может поможет хоть чуточку.
(уже забывается после школы материал)