Лена Рыбакова

Очень нужно! Пожалуйста напишите описание/отзыв 10-15 предложений на английском языке о любом фильме. Заранее спасибо!

Жанр фильма, в каком году, главные роли, и т. д

Саша Саша

описание фильма "Зелёный шершень" на английском языке

The son of the media magnate "burns" the life in eternal drunken feasts and uncountable casual communications. But after unexpected death of the father he at last realizes aimlessness of the existence and decides all to change. Together with the friend they become superheroes who struggle with criminality its methods, at all without reckoning with the law …